Grupy zorganizowane

Noclegi dla grup zorganizowanych w wyjątkowo konkurencyjnych cenach do 59 osób i kompleksowe wyżywienie grup zakwaterowanych.

Konferencje w Malborku

Jeśli poszukujesz odpowiedniego miejsca, w którym można organizować szkolenia i konferencje, to nasza oferta wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Oferujemy naszym gościom profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Nowoczesny wystrój oraz zaplecze techniczne wspomagające zarówno pracę prelegenta, jak i ułatwiające odbiór programu są naszym atutem. Szkolenia i konferencje to jednak nie tylko sala szkoleniowa oraz program prelekcji. Ważne jest również otoczenie i możliwość zagospodarowania czasu poza zajęciami. Malbork to miasto atrakcji historycznych oraz współczesnych propozycji dla najbardziej wymagających gości.

ZOBACZ GALERIĘ SAL KONFERENCYJNYCH


Grupy zorganizowane

Zajazd Groblanka stanowi doskonały punkt wypadowy do zwiedzania położonego nieopodal największego Zamku Średniowiecznego na świecie – Bram Miejskich z XIV w. i wielu innych.

Do naszych głównych atutów zaliczamy tradycyjną polską kuchnię, bardzo atrakcyjne ceny, dużą powierzchnię lokalu pozwalającą przyjąć i obsłużyć kilka grup jednocześnie nawet do 150 osób, obszerny i wygodny parking, gdzie z dużą swobodą parkują autokary.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • noclegi dla grup zorganizowanych w wyjątkowo konkurencyjnych cenach do 56 osób
  • kompleksowe wyżywienie grup zakwaterowanych - śniadania, obiady, obiadokolacje, podwieczorki
  • korzystne ceny na posiłki dla grup i wycieczek okazjonalnie korzystających jedynie z naszej restauracji
  • PROMOCYJNE CENY !!! OBIAD JUŻ OD 16 ZŁ ZA OSOBĘ !!!
  • bezpłatny obiad dla pilota (przewodnika) oraz kierowcy
  • dodatkowe rabaty w przypadku stałej współpracy

Zatrzymując się w naszym obiekcie będą Państwo mieli gwarancję najwyższej jakości usług, ciepłej domowej atmosfery oraz wyśmienitej kuchni.

Dopasujemy ceny noclegu oraz wyżywienia do Państwa budżetu.

Zapraszamy do współpracy biura podróży, grupy i drużyny sportowe, przewodników wycieczek oraz szkoły.

 

tel. 664 199 200 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.